הילה בג'יו, סופרן

הילה היתה חברה בסטודיו של האופרה ומאז מופיעה בקביעות באופרה הישראלית שם ביצעה למעלה משלושים תפקידים ביניהם: לוצ'יה (לוצ'יה די למרמור), טיטניה (חלום ליל קיץ), יוליה (רומאו ויוליה), אדינה (שיקוי האהבה), ג'ילדה (ריגולטו), נורינה (דון פסקואלה), מארי (בת הגדוד), השועלה (השועלה הערמומית), פמינה (חליל הקסם) ועוד.

הופיעה כסולנית עם כל התזמורות בארץ, לרבות התזמורת הפילהרמונית הישראלית, הסימפונית ראשון-לציון, התזמורת הסימפונית ירושלים, תזמורת קאמרטה ירושלים ותחת שרביטם של מנצחים ידועים כמו: דניאל ברנבוים, דניאל אורן, זובין מהטה, דן אטינגר, אשר פיש, עומר וולבר, דניאל קלגארי, פרדריק שזלן, ועוד.  מבין הופעותיה בחו"ל: שרה עם תזמורת בית האופרה של ולנסיה, בפסטיבל דרזדן, בפסטיבל למוסיקה קאמרית בברלין בניצוחו של דניאל ברנבוים, בפסטיבל למוסיקה קאמרית באולם פייר בולז בברלין, התזמורת הלאומית של הלואר, שרה את תפקיד מוזטה (לה בוהם) בבית האופרה של דרזדן, אוסקר (נשף המסכות) בבית האופרה של ננסי, רן, נאנט, לוקסמבורג, השועלה (השועלה הערמומית) בבית האופרה של ברגן, ג'וליה (סולם המשי) בפסטיבל רוסיני שבאיטליה ועוד.

בין הופעותיה בעונה 2019-20 שרה את תפקיד גפופו/ ונוס (Le Grand Macabre) של ליגטי באופרה של דרזדן, איליה (אידומינאו) באופרה הישראלית, שרה עם הפילהרמונית של מינכן וכן עם ה'רביעיה הירושלמית' בסיבוב הופעות בארופה לרגל הוצאת דיסק 'יידיש קברט' בחברת ההקלטות "הרמוניה מונדי".

 מבין הפרסים שזכתה: פרס רוזנבלום לשנת 2012, פרס על ביצוע יצירה ישראלית מטעם משרד התרבות, במקום השני בתחרות היוקרתית "בלוודר" בוינה וכן במלגות מטעם קרן תרבות אמריקה-ישראל, מלגת גרבוב, מלגת בסר, מלגת סילוורמן ומלגת המכון הישראלי לזמרה אומנותית.